Kredyt technologiczny

Stal Produkt
PL GB D
o firmie oferta uslugi lokalizacja kontakt


Siedziba: Stal - Produkt Sp.j. Kornelia Zaława, Dariusz Zaława
                ul. Partyzantów 21
                42-300 Myszków
 
Tel. +48/ 34/ 313 10 49
      +48/ 34/ 313 70 55
 
Fax +48/ 34/ 313 10 49 wewn. 23
      +48/ 34 /313 70 55 wewn. 23

biuro@stalprodukt.info

 
Dariusz Zaława - Właściciel
Tel. +48/ 34/ 313 10 49; 313 70 55
 
Robert Krupa - Dział Handlowy
Tel. +48/ /34 313 10 49; 313 70 55 wewn. 21, 22
Kom. +48/ 607 111 139
 
Adam Flak - Dział Handlowy
Tel. +48/ /34 313 10 49; 313 70 55 wewn. 21, 22
Kom. +48/ 603 868 353
 
Krzysztof Wróbel - Dział Handlowy
Tel. +48/ /34 313 10 49; 313 70 55 wewn. 21, 22
Kom. 607 577 964

Adrian Kochańczyk - Dział Handlowy
a.kochanczyk@stalprodukt.info
kom. 667 500 071

Maria Kotarba - Dział Handlowy
mkotarba@stalprodukt.info

Tel. 034/313 10 49 oraz 313 70 55 wewn.21,22

Maciej Michniewski - Dział Handlowy
mmichniewski@stalprodukt.info

tel. 034/313 10 49 oraz 313 70 55 wewn.21,22  

Piotr Moroń - Dział Handlowy
pmoron@stalprodukt.info

tel. 034/313 10 49 oraz 313 70 55 wewn.28
Kom. +48/ 697 777 036

Krzysztof Jagielski - Dział Handlowy
kjagielski@stalprodukt.info

tel. 034/313 10 49 oraz 313 70 55 wewn.28
Kom. +48/ 669 276 000


Magdalena Słabosz - Windykacja
mslabosz@stalprodukt.info
tel. 034/313 10 49 oraz 313 70 55 wewn.24

Tomasz Klimek - Kierownik - koordynator ds. produkcji
tklimek@stalprodukt.info
tel. 034/313 10 49:313 70 55 wewn.28

 

Izabela Krajka - Dział Księgowości/Kadry
Tel. +48/ /34 313 10 49; 313 70 55 wewn. 24
 

Jolanta Bubel -Dział  kadr i księgowości
jbubel@stalprodukt.info 
Tel. +48/ /34 313 10 49; 313 70 55 nr.wewn.25

Mateusz Jędryszczak - Dział Logistyki

Tel. +48/ /34 313 10 49; 313 70 55 wewn. 25
Kom. +48/ 607 154 090
 
 
Oddział: Stal - Produkt Sp.j. Kornelia Zaława, Dariusz Zaława
             Zawada Pilicka 124
             42-446 Irządze
 
Tel./Fax +48/ 34/ 354 31 82
 
Artur Włodek - Dział Handlowy
Tel.+48/ 34/ 354 31 82
Kom. +48/ 601 303 855

 Darek Robak 
d.robak@stalprodukt.info
Tel. 687777029

 

 

design d-si.pl